اخبار سایت

بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان

بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در دریاچه چیتگر

بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان، در حال حاضر در منطقه چیتگر است. اگر به منطقه 22 (چیتگر تهران) بروید، می‌توانید پروژه‌های متعدد واحدهای مسکونی و برج‌های سر به فلک کشیده‌ای را ببینید که با شرایط خوبی برای پیش فروش و ارائه، گذاشته شده‌اند. بسیاری از تعاونی‌های مسکن در حال ساخت و ساز پروژه‌های مدرن و لوکس در منطقه 22 تهران هستند و ممکن است باعث شوند این سؤال در ذهنتان به وجود بیاید که آیا می‌توان از طرح‌های پیش فروش این آپارتمان‌ها، گزینه مناسبی را خریداری کرد؟ باید در پاسخ بگوییم که بیش از 90 درصد برج‌هایی منطقه 22 و مواردی که در حوالی دریاچه چیتگر ساخته شده‌اند، توسط تعاونی‌های مسکن مختلف اجرا و پیاده سازی شده‌اند و آماده تحویل به صورت پیش فروش هستند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شرایط پیش فروش، هزینه‌ها و بهترین پروژه‌های منطقه 22 را به شما معرفی کنیم.

شرایط پیش خرید یک واحد آپارتمان در منطقه 22 چیست؟

پیش فروش آپارتمان در چیتگر و منطقه 22 دارای دسته بندی‌های مجزایی است که می‌توان آن را به 3 گروه اصلی تقسیم کرد. شما به عنوان یک خریدار می‌توانید با توجه به بودجه و شرایطی که برای خرید دارید، یکی از این سه دسته را انتخاب نموده و سرمایه گذاری مطمئنی را آغاز کنید.

  1. خرید سهام
  2. خرید امتیاز
  3. خرید موارد شخصی ساز

 

شرایط پیش خرید
بودجه و شرایط مناسب برای پیش خرید

شهرک مسکونی چیتگر در منطقه 22 و شرایط مناسب خرید

با توجه به دسته بندی‌هایی که در بالا مطرح کردیم، می‌خواهیم برای شما شرایط خرید واحد مسکونی در شهرک چیتگر را شرح دهیم.

  • خرید سهام در منطقه چیتگر

در منطقه 22 برج‌های بسیاری وجود دارد که شما می‌توانید چندین سهم از آن را خریداری کرده و به صورت سهام، مالک آن‌ها شوید. نحوهٔ عرضه این پروژه‌ها بستگی به تعاونی سازنده‌شان دارد و قیمت‌ها نیز بر اساس منطقه، متراژ، آفتاب گیر بودن، تجهیزات و … است. در خرید به صورت سهام، خریدار هر چند متر از خانه را که بتواند خریداری می‌کند.

خرید سهام مناسب کسانی است که بودجه کافی نداشته و تنها قصد سرمایه گذاری امن را دارند. به این ترتیب هر چقدر که پروژه رشد قیمت داشته باشد، سهام دارانِ آن نیز سود می‌برند. ابتدا در این پروژه‌ها تعدادی سهام خریداری می‌کنید و تا هنگام به پایان رسیدن پروژه، باید میزان سهامتان را به حدنصاب رسانده و واحد مورد نظر را بگیرید.

حتی اگر توان رساندن سهام خود به میزان مشخص شده را نداشتید، می‌توانید این سهام را به فرد دیگری بفروشید و به قیمت روز، پول آن را دریافت نمایید. همچنین می‌توانید از پروژه‌ها با توجه به سهام خود، شریکی مالک خانه شوید. مثلاً هر خریدار سهام دار، مالک 2 دانگ از خانه شود. این نوع سرمایه گذاری بیشتر مربوط به پروژه مسکونی ترنج در کوهک پروژه نخل شمیم رحمت 3 و پروژه پدافند هوایی ارتش است که عده بسیاری از این پروژه به صورت سهام بهره مند می‌شوند.

  • خرید امتیاز در منطقه چیتگر

تعاونی‌های بسیاری اقدام به ساخت و ساز در منطقه 22 کرده‌اند و سرمایه گذاران بسیاری به خرید امتیاز واحدهای مسکونی و آپارتمان‌های این منطقه روی آورده‌اند. تقریباً 90 درصد برج‌های ساخته شده در منطقه چیتگر، توسط تعاونی‌ها ایجاد شده و بازار پیش خرید و سرمایه گذاری در این پروژه‌ها را داغ کرده است. شما می‌توانید با خرید امتیاز واحدهای مسکونی این منطقه، مالک یکی از آن‌ها شوید.

مثلاً شما اگر از پروژه‌های تعاونی ساز حق امتیاز خریداری کنید، زمانی که پروژه در حال ساخت است، متراژ و نقشه واحد شما چندان مشخص نیست و حتی شماره طبقه نیز بر اساس پرداخت منظم اقساط و خوش حسابی افراد تعیین می‌شود. قیمت ساخت به صورت علی‌الحساب است و تعاونی‌ها سودی را از دارندگان امتیاز دریافت نمی‌کنند. اما معمولاً تعاونی‌ها تعهدی نیز در قبال زمان تحویل به خریداران ندارند.

  • پیش فروش آپارتمان‌های شخصی ساز در چیتگر

مدت‌هاست که خریداران اقدام به خرید پروژه‌های پیش فروش می‌کنند. چرا که خرید خانه با پرداخت یکجای مبلغ، به نسبت تورم و گرانی واحدهای مسکونی سخت شده است و کمتر کسی توان خرید نقدی را دارد. معمولاً افراد ترجیح می‌دهند که از طرح‌های پیش فروش استفاده کنند. شرکت‌ها و سرمایه گذاران خصوصی و تعاونی‌ها اقدام به ساخت برج‌ها و پروژه‌های مسکونی مجهز در منطقه 22 کرده‌اند و خرید و فروش پروژه‌های شخصی نیز رواج دارد.

مطمئناً پروژه‌های شخصی ساز امکانات و مصالح بهتری را در ساخت بکار می‌برند و قابل قیاس با موارد تعاونی ساز نیستند. از این رو ممکن است پروژه‌های شخصی لوکس با قیمت بالاتری به فروش برسند. در برج‌های شخصی ساز شرایط بهتری حاکم است و طبقه و واحد هر خریدار مشخص اشت. همچنین برج‌های شخصی امکانات بیشتر، طراحی زیباتر، متریال بهتر و نمای لوکس‌تری دارند.

در این پروژه‌ها شرایط پرداخت، بستگی به پیشرفت فیزیکی آن‌ها دارد. برج‌های شخصی ساز امکانات بیشتری دارند. مثلاً در آن‌ها سونا، استخر، جکوزی، سالن بیلیارد، لابی و … وجود دارد. به عنوان مثال برج تریتیوم شرایط پرداخت به‌صورت 50% نقد 35% اقساط 5% در زمان تحویل واحد و 10% برای سند را دارد.

شرایط پیش خرید یک واحد آپارتمان در منطقه 22
واحدهای شخصی ساز عمدتاً، کامل شده و به همراه کمد دیواری، کابینت و سایر موارد به خریدار تحویل داده می‌شوند.

پیش فروش آپارتمان شخصی ساز در چیتگر و شرایط پرداخت آن

پیش فروش آپارتمان در چیتگر و منطقه 22 متناسب با پیشرفت کار بوده و سازنده متعهد به تحویل پروژه در زمان مشخص شده است. در صورت دیرکرد و ضرر زیان باید جریمه پرداخت شود و این موارد مطمئناً در قرارداد قید می‌شود. سازندگان شخصی بابت سند تک برگ واحد نیز مبلغی را از ارزش واحد نزد خود نگه می‌دارند که حدوداً 5% است.

خریداران می‌دانند که مالک چه واحدی در کدام طبقه هستند و از قیمت به شکل قطعی مطلع‌اند. واحدهای شخصی ساز عمدتاً، کامل شده و به همراه کمد دیواری، کابینت و سایر موارد به خریدار تحویل داده می‌شوند. این پروژه‌ها بسته به چشم انداز، کیفیت ساخت، موقیعت مکانی و … تقریباً چیزی در حدود 40 تا 60 درصد ارزش افزوده را نصیب مالکان خود می‌کنند.

پیش خرید ملک در منطقه چیتگر با توجه به وسعت منطقه 22 زیاد شده است و خریداران و سرمایه گذارانی که قصد شرمایه گذاری و کسب سود از خرید ملک را دارند، می‌توانند در قسمت جنوب شرقی دریاچه اقدام به خرید کنند. محله نوساز کوهک، شهرک مرواریدشهر، دور دریاچه چیتگر، قسمت شمالی اتوبان همت و شهرک چیتگر جزو مناطق عالی برای سرمایه گذاری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze