رهن و اجاره انواع املاک مسکونی، خانه و آپارتمان در چیتگر تهران

 رهن و اجاره خانه و آپارتمان در چیتگر (منطقه 22 تهران) دارای خصوصیات و مزایای خاصی نسبت به مناطق دیگر تهران است که با اختصار در ذیل به ان میپردازم :
منطقه 22 تهران بعلت حجم گسترده و دلبازی که دارد مورد اقبال بسیار خوبی قرار گرفته است که می توان به روانی ترافیک ،آب و هوای بسیار عالی ،پاک ،تمیز و چشم انداز زیبای ان اشاره کرد .
در این منطقه تراکم برجهای بلند مرتبه باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه در شهروندان تهرانی شده که بخواهند برج نشینی را تجربه کنند و از زندگی در ارتفاع و چشم انداز زیبای طبیعت اعم از جنگل چیتگر ،دریاچه خلیج فارس ،و رشته کوههای البرز بهره و لذت ببرند .
به سبب این اقبال خوب و فراگیر، رشد قیمت رهن و اجاره در چیتگر نسبتا بیشتر از مناطق دیگر تهران بوده است ، و جالب است که هرروز بیشتر از روزهای قبل ،مراجعه جهت رهن و اجاره انجام میگیرد .مخصوصا از مناطق بالای شهر تهران ،مانند جردن ،فرشته ،ولنجک ،پاسداران ،شهرک غرب و سعادت اباد
و چون ترافیک بسیار روان و بهتر بگم نبودن ترافیک ،باعث شده که شهروندان ساکن مناطق بالای شهر ،مایل به تجربه سکونت در این منطقه بشوند ،
قیمت رهن و اجاره مسکن در برجهای چیتگر از پارامترهای :عمر بنا و نوع سازه و کیفیت برج از نظر زیبایی نما ، وسعت و زیبایی لابی برج و مهمتر از همه نقشه داخل واحدها ونیز قابل دسترس بودن امکانات رفاهی خانوار تاثیر می گیرد .
البته فقدان یک حدنصاب و یا سیستم قیمت گذاری فنی جهت تعیین قیمت رهن و اجاره در چیتگر باعث شده که مالکین واحدها بر اساس رای و نظر شخصی و سلیقه ایی ،قیمت رهن و اجاره واحد خود را تعیین کنند .
در این منطقه محله هایی مانند میدان دریاچه ،میدان ساحل ،شهرک گلستان (راه اهن)،شهرک شهید باقری،امید دژبان ،شهاب شهر ،سرو آزاد ،شهرک یاس،شهرک چشمه،دهکده المپیک ،کوهک ،ورداورد ،شامل میباشد ،
البته منطقه چیتگر به دو منطقه شمالی و جنوبی تقسیم شده ،که به سبب تراکم کارخانجات و مراکز اداری و تجاری در چیتگر جنوبی ،این منطقه از چیتگر اقبال زیادی ندارد ،اما چیتگر شمالی به سبب دریاچه مصنوعی خلیج فارس و نزدیکی رشته کوههای البرز از کیفیت بسیار بالایی جهت سکونت برخوردار است.

مبلغ کمیسیون املاک در این منطقه طبق مناطق مرکز تهران محاسبه میشود که بصورت یک چهارم مبلغ اجاره ماهانه واحد مورد نظر ،بعلاوه 9درصد ارزش افزوده مالیات که طبق قانون باید لحاظ شود محاسبه میگردد.
امیدوارم توانسته باشم بصورت جامع این منطقه را معرفی کنم ،که باعث ایجاد انگیزه در شما شهروندان عزیز شده باشد که با دیدار از این منطقه سعادت خدمت به شما رو داشته باشیم ،

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze