اخبار سایت

پهنه c نیرو هوایی

برج‌های نیروی هوایی پهنه C چیتگر

همانطور که می دانید منطقه چیتگر تهران چند سالی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته و دارای پهنه‌ها، شهرک‌ها و برج‌های لوکس بسیاری می‌باشد. امروز می‌خواهیم پهنه C شهرک چیتگر و برج‌های نیروی هوایی ارتش را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید اطلاعات خوبی را درباره آن‌ها کسب کنید.

پهنه C چیتگر دارای برج H2 نیرو هوایی است که دارای شرایط ایده آلی برای خرید خانه در چیتگر و یا پیش فروش خانه در چیتگر است. بنابراین اگر رویای خرید و یا پیش خرید خانه در چیتگر تهران را دارید، باید بدانید که برج H2 نیرو هوایی ارتش، یکی از بهترین انتخاب‌ها در منطقه چیتگر است و موقعیت بسیار خوبی دارد.

برج H2 نیرو هوایی که با نام «نهاجا» نیز شهرت دارد در پهنه C شهرک چیتگر بوده و یک پروژه تعاونی ساز است و اعضای نیروی هوایی ارتش در ان شهم دارند و دارای حق امتیاز واحدهای آن می‌باشند.

به طور کلی پهنه C شهرک چیتگر ۸ برج را شامل می‌شود که ۴ تای آن متعلق به تعاونی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی (نزاجا) می‌باشد و یک برج دو قلو نیز به نام H2 در آن وجود دارد که مربوط به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی است. برج دیگر یک برج دو قلو به نام مرجان بوده و متعلق به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. در نهایت دو برج دوقلو مربوط به پروژه برج‌های پدافند به نام های C و H نیز در در پهنه C قرار دارند.

چیتگر به طور کلی دارای سه پهنه به نام های A، B و C است. تفاوت بارزی که پهنه C با دو پهنه دیگر دارد، این است که قرارداد ساخت آن علی الحساب بوده و با توجه به تورم قیمت آن پیش رفته و در نهایت با تحویل هر واحد تمام هزینه آن باید پرداخت شود.

پروژه H2 نیرو هوایی
پروژه H2 نیرو هوایی

پروژه H2 نیرو هوایی چگونه است؟

برج نیروی هوایی H2 در واقع یک برج دو قلو است که در سمت جنوب برج مرجان قرار دارد و از نظر ویو بسیار خوش موقعیت است. پیش فروش پروژه H2 پهنه C آغاز شده و واحدهای این برج به همراه برج B6 خلبانان که در پهنه A شهرک چیتگر قرار دارد، مربوط به تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش (نهاجا) است.

اسکلت بندی برج نیروی هوایی H2 به اتمام رسیده و سقف گذاری آن نیز تا نیمه انجام شده است. طبق گفته تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی زمان تحویل برج‌های H2 تا سال 1401 ادامه دارد.

تعداد طبقات برج H2 نهاجا 29 عدد است و این برج دو قلو، دارای امکاناتی نظیر پارکینگ، انباری، لابی و … می باشدو البته توجه داشته باشید که 26 طبقه از این برج مسکونی می‌باشد و 3 طبقه دیگر برای پارکینگ مورد استفاده قرار گرفته است. هر طبقه دارای ۱۷ واحد بوده که به طور کلی برج را متشکل از ۴۴۲ واحد می‌کند. متراژ واحدهای پروژه H2 نیز متفاوت بوده و در متراژهای ۷۵، ۱۰۵، ۱۱۰ و ۱۲۵ متری، موجود می‌باشد. خوب است بدانید که واحدهای جنوبی برج نیروی هوایی H2 به دلیل نزدیکی به باغ گیاهشناسی، ویوی فوق العاده ای دارند.

دسترسی‌های برج H2 نهاجا بسیار عالی بوده و به سادگی به بزرگراه شهید خرازی، بزرگراه حکیم و اتوبان تهران/ کرج مرتبط می‌باشد. در صورتی که قصد خرید آپارتمان در چیتگر را دارید، می‌توانید امتیاز خرید پروژه برج H2 تعاونی مسکن نیرو هوایی ارتش را خریداری کرده و اقساط آن را هر سه ماه یک بار به تعاونی نیروی هوایی ارتش پرداخت کنید.

امکانات برج نیروی هوایی H2 در پهنه C شهرک چیتگر

  • سرمایش و گرمایش با چیلر و موتورخانه مرکزی
  • واحدهای خام که فاقد کابینت، کمد و شیرآلات و نقاشی هستند.
  • لابی و نگهبانی
  • پارکینگ طبقاتی و انباری
  • سیستم مانیتورینگ هوشمند
  • آسانسورهای نفربر و باربر با ظرفیت‌های بالا
  • سیستم هوشمند اعلام و اطفاء حریق
  • سالن اجتماعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze