اخبار سایت

نمای برج پهنه c

برج‌های نیروی زمینی ارتش پهنه c چیتگر

پهنه c شهرک چیتگر که در غرب دریاچه چیتگر و در تقاطع اتوبان حکیم و بلوار پژوهش واقع شده، دارای برج‌های نیروی زمینی ارتش است. پهنه C که به پهنه نارنجستان نیز شهرت دارد، دارای برج‌های بسیاری از جمله برج‌های چهارگانه نیروی زمینی ارتش (نزاجا)، برج نیروی هوایی (H2)، برج مرجان، برج پدافند هوایی و … است. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی برج‌های موجود در پهنه C، علی الخصوص برج‌های نیروی زمینی ارتش بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

درباره پهنه C شهرک چیتگر بیشتر بدانید

در پهنه C یا همان پهنه نارنجستان، توسط 4 تعاونی ارتش، هشت عدد برج 30 و 40 طبقه در دست ساخت می‌باشد که هر یک ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. در ادامه می‌خواهیم به بررسی دقیق‌تر برج‌های پهنه C شهرک چیتگر بپردازیم.

پهنه C شهرک چیتگر
پروژه هلی پهنه C چیتگر
  • برج‌های نیروی زمینی ارتش در پهنه C

تعاونی مسکن اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش، 4 برج 40 طبقه را در پهنه نارنجستان برای پرسنل نیروی زمینی به ساخت و بهره برداری رسانده که برخی از برج‌های آن یعنی نارنج 1 و 2 اسکلت بندی کامل دارند و رو به اتمام می‌باشند. برج نارنج 3 نیز در مراحل ابتدایی ساخت است و قرار است که برج نارنج 4 نیز ساختش شروع شود. در حقیقت یکی از فعال‌ترین پروژه‌های منطقه 22 تهران، پروژه چهارگانه نیروی زمینی ارتش است که واحدهایش در متراژهای، 93، 110، 121 و 135 متری طراحی شده‌اند که در تمام طبقات آن از انواع متراژها برای انتخاب وجود دارد.

طبقه و جهت واحدها را تعاونی نیروی زمینی ارتش بسته به خوش حسابی اعضا، انتخاب می‌کند ولی تنها متراژ واحدها را خود نیروهای عضو ارتش می‌توانند انتخاب کنند. تحویل واحدهای پروژه نیروی زمینی ارتش بر اساس اعلام تعاونی مربوطه، سال 1401 می‌باشد.

  • برج نیروی هوایی (H2)

برج نیروی هوایی H2) ) که یک برج 29 طبقه است، دارای دو بال می‌باشد و توسط تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش این پروژه را در دست ساخت دارد. علاوه بر این برج، B6 برج دیگری است که مختص خلبانان نیروی هوایی ارتش بوده و همین متراژ واحدهای این برج از 75 متر تا 157 متر می‌باشند و بر اساس خوش حسابی، اعضای نیروی هوایی ارتش می‌توانند متراژ واحد و طبقه را انتخاب کنند. برج نیروی هوایی شهرک چیتگر به لحاظ موقعیت مکانی دارای مزایای بسیاری است. مثلاً از مزایای آن می‌توان به نزدیکی با پهنه C قرار و باغ ملی گیاهشناسی اشاره کرد.

 

نیرو زمینی ارتش
پروژه نیرو زمینی ارتش پهنه c
  • برج مرجان پهنه سی

برج دوقلوی مرجان یک برج 42 طبقه است و توسط تعاونی مسکن معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش به ساخت و بهره برداری رسیده است. بر اساس محاسبات تعاونی سازنده، تحویل این برج مرجان در نیمه دوم سال 1400 بوده و واحدهای آن دارای متراژهای 80، 105، 120، 130 و 150 متری هستند و در مجموع 474 واحد برای این پروژه زیبا طراحی شده است. مرتفع‌ترین برج پهنه C، برج مرجان است و نه تنها بسیار لوکس می‌باشد، بلکه دارای نیروگاه برق اختصاصی (CHP) برای واحدهایش نیز می‌باشد. به این ترتیب تأمین برق و حرارت واحدهای این پروژه، با فروش مازاد برق تولیدی و تزریق به شبکه برق منطقه، اعضای را بی نیاز از پرداخت هزینه برق و شارژ ساختمان می‌کند.

  • برج‌های پدافند هوایی

اعضای تعاونی مسکن پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش دو برج C  و H را که 30 و 40 طبقه‌ای هستند، در پهنه C شهرک چیتگر ساخته است. یکی از سازندگان خوشنام منطقه 22 تهران این پروژه را ساخته و اعلام نموده که تحویل واحدهای آن نیمه اول سال 1402 پیش بینی می‌شود. متراژ واحدهای پروژه پدافند بین 75 تا 190 متر بوده و این پروژه در غربی‌ترین قسمت پهنه C و مجاور بلوار پژوهش قرار دارد.

برج‌های پهنه C در شهرک چیتگر بیشترین فاصله از یکدیگر را دارند و محوطه سازی و مشاعات برای آن‌ها بسیار مناسب و گسترده انجام شده است.

برج نیرو هوایی پهنه c
پیش فروش برج نیرو هوایی پهنه c

پروژه چهارگانه نزاجا پهنه C شهرک چیتگر

شرکت تعاونی مسکن کارکنان اداره فنی،مهندسی نیروی زمینی ارتش، سازنده پروژه نزاجا شهرک چیتگر است و منطقه 22 تهران، با ساخت پهنه‌هایی مثل پهنه C ارتش، شهرک‌های لوکس و زیبا و وجود دریاچه شهدای خلیج فارس، بازارهای خرید، آب و هوای عالی و دیگر ویژگی‌ها، یکی از پرطرفدارترین مناطق تهران به شمار می‌رود.

پروژه برج‌های چهارگانه نیروی زمینی یا همان نزاجا در قالب 4 برج 40 طبقه است و همانطور که اشاره کردیم، با متراژهای 93، 110، 121 و 135 متری ساخته شده است. خوب است بدانید که موعد تحویل این واحدها نهایتاً  تا سال 1401 می‌باشد.

از امکانات پروژه نیروی زمینی چیتگر نیز می‌توان به پارکینگ و انباری، سالن ورزشی لابی، 24 ساعته، سالن اجتماعات و نزدیکی به دریاچه و باغ پژوهش اشاره کرد. خرید و فروش و نقل و انتقال برج‌های چهارگانه نزاجا نیز به صورت خرید امتیاز و واریزی وجه به صورت مرحله‌ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze