معرفی برج های مجتمع مسکونی پارسیا ( تعاونی رسا)

معرفی برج پارسیا چیتگر

این مجتمع مسکونی که حق امتیاز آن متعلق به تعاونی مسکن هوافضا سپاه است در سال ۱۳۸۵ در زمینی به مساحت ۱۹۵۰۰متر گود برداری آن شروع و در سال ۱۳۹۰ توسط اتحادیه نمونه رسا ساخته و تحویل اعضاء شده است.

برج پارسیا چیتگر
معرفی برج پارسیا چیتگر

مشخصات کامل برج

این مجتمع مسکونی دارای ۱۲ بلوک به نام‌های یاس و سرو و ارکیده می باشد و جمعاً برای این مجتمع مسکونی ۸۸۸ واحد در قالب ساختمان‌های ۲۱طبقه تعریف شده است.

در این برج‌ها با توجه به بالا رفتن طبقات متراژ‌ها به طبع تعداد واحد‌ها در هر طبقه متفاوت است به این صورت که از طبقه اول تا هفدهم در هر طبقه ۴ واحد و از طبقه ۱۷ تا ۲۱در هر طبقه ۲ واحد وجود دارد که متراژ واحد ها از طبقه ۱۷ تا ۲۱ به متراژ ۲۰۰ متر می باشد و واحد های طبقه ۱۷ این مجتمع داری بالکن های به حدود متراژ ۷۰ متر را دارا می باشند.

امکانات و خدمات برج پارسیا

واحد های جنوبی این مجتمع دید کامل به دریاچه چیتگر و واحد های شمالی دید کامل به کوه را دارند در مورد متراژ ها نیز، همانطور که گفته شد، بسته به تغییر طبقات، متراژ ها نیز دارای تغییر هستند. بدین صورت که، از طبقه اول تا طبقه شانزدهم، واحد های ۱۳۵ متری و ۱۳۸متری سه خواب و از طبقه هفده تا بیست و یک، واحد های ۲۰۰ متری سه خواب هستند.

امکانات در نظر گرفته شده برای مجتمع از جمله مسجد ؛ درمانگاه ؛ فضای بازی برای کودکان ؛ آب نما و پارکینگ مازاد رو باز در محوطه و استخر و سالن ورزش در حال تاسیس میتوان اشاره کرد.
متریال استفاده شده برا مجتمع از بهترین متریال موجود در بازار در زمان احداث می باشد.
سیستم سرمایش و گرمایش چیلر و فن کوییل موتورخانه مرکزی می باشد که از نظر برند جزو بهترین برند های موجود Ebara در بازار می باشد.

سازه این برج ها از اسکلت آهن و پیچ و مهره است که بهترین نوع سازه در برابر زلزله می باشد.

امکانات برج پارسیا
بررسی خصوصیات دستری ها برج پارسیا منطقه 22

از دیگر امکانات برج پارسیا می توان به :

  • لابی شیک و مجلل
  • لابی من ۲۴ ساعته
  • تاسیسات ۲۴ ساعته
  • شوتینگ زباله
  • ماهواره و آنتن مرکزی
  • سیستم اعلام و اطفا حریق
  • دارای چهار طبقه پارکینگ
  • سرمایش و گرمایش فن کوییل

مجتمع پارسیا با توجه به قرار گرفتن در جوار مجتمع اداری تجاری آرتیمیس و نزدیک به دریاچه جزو پر طرفدارترین مجتمع های منطقه محسوب میگردد.

دسترسی های پارسیا

از مهم ترین دسترسی های این مجتمع دسترسی آسان به مجموعه های تفریحی دریاچه چیتگر باملند و ایران مال و آبشار تهران است.

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze