معرفی برج مسکونی امام حسن مجتبی (ع)

برج مسکونی امام حسن مجتبی (ع)

سازنده: تعاونی مسکن ستاد مشترک ارتش

 

 

پروژه مسکونی امام حسن (ع) در قالب ۴ برج ۲۶ طبقه طراحی شده است . که ۴ طبقه منفی برای پارکینگ و انباری و ۱ طبقه لابی بسیار بزرگ با ارتفاع سقف عالی و ۲۱ طبقه مسکونی که تا طبقه شانزدهم هر طبقه ۶واحد و از طبقه هفدهم تا بیستم ۵ واحدی در نظر گرفته شده است .
و در طبقه آخر یعنی طبقه ۲۱ دو واحد به متراژ ۲۵۰ متر ۲ خواب که بعنوان پنت هاوس برج امام حسن(ع) معرفی میشوند، هر ۲ واحد دارای ۲ تراس ۴۰ و ۲۰ متری با دید کامل دریاچه و رشته کوه های البرز میباشند.
تیپ متراژ های برج امام حسن ۸۵ ، ۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۱۷۰ متر میباشد . تمام واحد ها دارای ۲ تراس ۳ الی ۵ متری هستند .

ویژگی خاص برج امام حسن ارتفاع سقف قابل ملاحضه سه متر و هشتاد سانتی متری تمام واحد ها میباشد, که دلبازی و نور فراوان به واحد های برج بخشیده است . پنجره های برج امام حسن(ع) تماما قدی میباشد که جلوه زیبایی را به واحد داده است.

سیستم گرمایش و سرمایش برج داکت اسپیلت میباشد و سازه برج اسکلت فلزی مقاوم تا ۷ ریشتر زلزله میباشد.لازم به ذکر است جهت رفاه ساکنین برج واحد های تجاری ۳۰ و ۳۴۰ و ۱۰۰ متری با ارتفاع سقف ۶ متری در نظر گرفته شده است .‌

 

 

برج امام حسن ۴ بلوک به نام های E . C . B . A نامگذاری شده است که در حال حاضر بلوک E تحویل اعضا شده است و در تمام واحد ها مالکین محترم ساکن شده اند.واحد ها تماما دارای چشم انداز دریاچه چیتگر ، شهرک گلستان غربی ، کوهستان و رشته کوه های البرز میباشد.

 

دسترسی آسان برج امام حسن(ع) به مراکز تجاری باملند و دریاچه با ۵ دقیقه پیاده روی و دسترسی به بزرگراه های مهم تهران ( حکیم _ همت ) به راحتی امکان پذیر میباشد .

 

امکانات برج :

لابی بزرگ و مبله
۴ لاین آسانسور
شوتینگ زباله
سالن آمفی تئاتر
سالن کنفرانس و اجتماعات
انباری و پارکینگ مجزا
درب ضد سرقت

دفتر: 44758081

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze