معرفی برج هانا

برج هانا

 

 

برج مسکونی هانا واقع در شهرک گلستان غربی (شهرک راه آهن ) دارای ۲ بلوک ۱۵ طبقه شمالی و جنوبی طراحی و اجرا شده است که ۱ طبقه لابی مبله با لابیمن تمام وقت میباشد، ۳ طبقه منفی که پارکینگ و انباری تمام واحد ها در این طبقات واقع شده است .
تعداد واحدها در هر طبقه ۹ واحد میباشد که از متراژ ۱۰۹ متر ۲ خواب تا ۱۴۵متر ۳ خواب میباشد که اساسا همه نقشه ها مناسب و خوش چیدمان میباشد. برج هانا تنها برج مسکونی واقع در بافت ویلایی نشین منطقه ۲۲ که تماما ۳ طبقه میباشد،واقع گردیده و مزیت بزرگیست که همه واحدها هیچگونه مشرفی ندارند و با پنجره های بزرگ قدی که واحدها دارن دید و چشم انداز کوه و شهرک را به راحتی دارند .
برج هانا که در سال ۹۱ شروع و سال ۹۵ به اتمام رسیده است، در زمین شرکت تعاونی مسکن بانک توسعه تعاون به سازندگی آقای امن الله لالوی به اجرا درآمد و تحویل اعضا گردید .
پس از یک سال پایان کار اخذ گردیده است و در حال حاضر برج هانا تنها برج شهرک گلستان غربی میباشد که سند تک برگ تمام واحد ها دریافت شده است .
برج هانا از لحاظ موقعیت و دسترسی به مراکز تجاری ، شهرک راه آهن ، درمانی و از دسترسی بسیار عالی به بزرگراه های مطرح تهران اعم از ( آزادگان – حکیم – همت ) را در بردارد .

برج هانا از سازه مستحکم فلز و مقاومت ۷ ریشتر زلزله برخوردار میباشد .
محوطه سازی عالی با روشنایی های زیبا و از همه مهم تر پارکینگ مهمان برای ساکنین آرامش خوبی را به ارمغان آورده است .
طراحی آبنما با پارک مسکونی هم از ویژگی های مهم این برج میباشد .‌
برج هانا دارای ۴ لاین آسانسور هوشمند و سرمایش و گرمایش چیلر مرکزی میباشد .

دفتر:44758081

 

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze