معرفی برج هانا

برج هانا چیتگر(منطقه 22 تهرا ن)

اگر بخواهید در رابطه با برج هانا در منطقه ۲۲ اطلاعاتی به دست آورید، باید بگویم که این برج دارای ۲ بلوک ۱۵ طبقه است و در شهرک گلستان غربی که تحت عنوان شهرک راه آهن معروف است، واقع شده و طبقات این برج به صورت شمالی و جنوبی هستند. از مجموع ۱۵ طبقه این برج زیبا، یک طبقه برای لابی و سه طبقه برای پارکینگ در نظر گرفته شده است و مابقی طبقات متشکل از واحدهای مسکونی هستند.

خوب است بدانید که در هر طبقه از این برج ۹ واحد وجود دارد که دارای متراژهای متغیری همچون ۱۰۹ متری و ۱۴۵ متری می‌باشند. شما با توجه به بودجه خود می‌توانید واحدهای دو خوابه یا سه خوابه آن را خریداری نمایید و سرمایه گذاری در مسکن چیتگر را به صورت مطمئنصورت دهید. چرا که مناطق و محله های چیتگر و به طور کلی منطقه ۲۲ تهران یکی از وسیع‌ترین منطقه های تهران است که رو به رشد بوده و موقعیت بسیار ایده آلی را برای سرمایه گذاری در بلند مدت دارد.

به همین خاطر عده زیادی از خریداران و سرمایه گذاران سرمایه‌های خود را برای خرید واحدهای مسکونی برج‌های لوکس این منطقه به کار گرفته‌اند. از این رو اگر قصد خرید خانه در چیتگر را دارید و یا به دنبال رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر هستید، پیشنهاد می‌کنیم که سری به برج‌های زیبای هانا نیز بزنید.

ویو برج هانا
ویو برج هانا

برج‌های هانا چه ویژگی‌هایی دارند؟

برج مسکونی هانا در منطقه‌ای واقع شده که اغلب خانه‌ها به صورت ویلایی هستند و یکی از مزایای بزرگ آن این است که هیچ کدام از واحدهای آن به یکدیگر مشرف نبوده و دارای چشم انداز زیبای کوه می‌باشد که از طریق پنجره‌های قدی بلند قابل مشاهده است. اگر بخواهید در رابطه با سال ساخت برج هانا بدانید، باید بگوییم که استارت این پروژه از سال ۱۳۹۱ آغاز شده و در سال ۱۳۹۵ به پایان رسید.

 مسئولیت ساخت این پروژه زیبا و جذاب بر عهده تعاونی مسکن بانک توسعه تعاون بود که به ساخت آقای امن الله لالوی رسید. بنابراین کسانی که خریداری واحدهای مسکونی این برج را صورت داده بودند، آن‌ها را تحویل گرفتند. در حال حاضر یک سال از دریافت پایان کار برج‌های هانا می‌گذرد و این برج واقع شده در شهرک گلستان غربی، برای تمام واحدهای مسکونی خود دارای سند تک برگ و معتبر می‌باشد.

همچنین به لحاظ موقعیت مکانی و شرایط استراتژیک باید بگوییم که برج‌های هانا به لحاظ دسترسی شرایط ایده‌آلی برای دسترسی به شهرک راه آهن، مراکز تجاری، درمانی و همچنین بزرگراه‌هایی از جمله همت، حکیم و آزادگان دارند. این برج زیبا دارای سازه فلزی مستحکم بوده که به نوعی ضد زلزله می‌باشد و از نظر روشنایی و نور بسیار عالی است. همچنین دارای امکانات خوبی همچون پارکینگ اختصاصی و پارکینگ برای مهمانان می‌باشد.

لابی برج هانا
لابی برج هانا

از طرفی در محوطه این برج طراحی آبنما صورت گرفته و تاسیسات خوبی همچون آسانسور هوشمند در ۴ لاین به صورت نفربر و باربر و همچنین سیستم سرمایش و گرمایش چیلر مرکزی در نظر گرفته شده است. اگر بخواهید سری به برج هانا بزنید، باید بدانید که این برج با دو بلوک جنوبی و شمالی در بلوار کاج و اقاقیا واقع شده و همچنین زمین این پروژه متعلق به تعاونی مسکن کارکنان بانک توسعه صادرات می‌باشد.

بسیاری از خریداران خواهان خرید واحدهای مسکونی این برج در منطقه ۲۲ تهران هستند چراکه تحویل آن به موقع صورت گرفته و همه واحدهای آن دارای سند معتبر هستند. از طرفی برج‌های هانا دارای ۱۵ طبقه و ۲۸۰ واحد مسکونی هستند که همگی دارای شرایط ایده آل و تجهیزات بسیار خوبی می‌باشند. در هر طبقه ۹ واحد وجود دارد که به صورت دو خوابه و سه خوابه در نظر گرفته شده‌اند و چشم انداز واحدهای شمالی برج‌های هانا به رشته کوه زیبای البرز می‌رسد و واحدهای جنوبی نیز می‌توانند ویدیو زیبای دریاچه شهدای خلیج فارس و پارک جنگلی چیتگر را داشته باشند.

نمای برج هانا چیتگر
نمای برج هانا چیتگر

امکانات برج‌ها را در منطقه ۲۲ تهران به چه صورت است؟

 • آبنما
 • آلاچیق
 • فضای سبز
 • نورگیری عالی
 • سالن اجتماعات
 • فضای بازی کودکان
 • اختصاص پارکینگ مهمان
 • سرمایش و گرمایش با چیلر مرکزی
 • سالن ورزشی مجهز به دوش و رختکن
 • لابی لوکس به همراه لابی من ۲۴ ساعته
 • چهار لاین آسانسور (۳ لاین نفر بر و ۱ لاین باربر)

یکی دیگر از ویژگی‌های برج هانا استفاده بهینه و هوشمندانه از فضای بین این دو برج 15 طبقه است.

چشم انداز برج هانا منطقه 22
چشم انداز برج هانا منطقه 22

دسترسی‌های برج‌های چیتگر چگونه است؟

همانطور که گفتیم اسکلت سازه این برج از پیچ و مهره و فلزی بوده و مستحکم در برابر زلزله و حوادث طبیعی است. این برج به بلوارهای اصلی شهرک گلستان یعنی کاج، امیرکبیر و اقاقیا راه دارد و شما می‌توانید از طریق بلوار کاج به مراکز خرید مالمون و تهران مال و همچنین بزرگراه همت و خرازی دسترسی داشته باشید.

از طرفی مجتمع تفریحی آبشار نیز در همین راستا قرار دارد و به طور کلی می‌توان گفت که ساکنین این برج‌ها می‌توانند دسترسی خوبی به امکانات مجتمع‌های تجاری – تفریحی و اتوبان‌های اصلی داشته باشند. بنابراین اگر قصد خرید یا رهن و اجاره خانه در چیتگر را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که برج هان هانا را نیز در میان گزینه‌های قابل بررسی خود قرار دهید.

دفتر:44758081

 

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze