معرفی برج کادوس

معرفی برج کادوس

 

برج کادوس یکی از بهترین برج های منطقه22 شناخته میشود.برج کادوس یکی دیگر از برج های فول امکاناتی است که دربلوار کوهک واقع شده است.لازم به ذکر است که این برج، شخصی ساز است و وابسته به هیچ گونه ارگان یا سازمان به خصوصی نیست.

این برج در قالب 25 طبقه بسیار لوکس ساخته شده است. از این 25 طبقه، تنها 19 طبقه آن مسکونی می باشد؛ 2 طبقه اداری، 3 طبقه منفی پارکینگ با ظرفیت 146 پارکینگ سر پوشیده و 12 پارکینگ سر باز، و  1 طبقه مختص به لابی بی نظیر این برج است.

2 لاین آسانسور نفربر و 1 لاین آسانسور باربر برای واحد های مسکونی و 1 لاین آسانسور نفربر نیز برای واحد های اداری در نظر گرفته شده است. واحد های اداری این برج دارای درب مجزا میباشد.

این برج، در مجموع دارای 108 واحد مسکونی است.متراژهای این واحد ها به شرح زیر است:

واحد های 110 متری برج کادوس:

این واحد ها موجود در طبقات 3 الی 5 میباشد و دارای بالکن گوشه هستند.و همچنین با این متراژ از طبقات 6 الی 21 هم موجود است که دارای خصوصیات زیر میباشد:

1) در 4 موقعیت شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب و جنوب شرق قرار دارند.

2) دارای 2 خواب و 2 سرویس بهداشتی هستند.

3) دارای پنجره های قدی هستند که نور رسانی به واحد را چند برابر میکند.

واحد های 140 متری برج کادوس:

واحد هایی با این متراژ در طبقات 3  تا 21 این برج قرار دارد که خصوصیات زیر را دارا میباشد:

1)  در دو موقعیت شمالی و جنوبی قرار دارند که واحد های شمالی، دارای ویو کوه هستند.

2) سالن های ال شکل.

3) آشپزخانه بزرگ.

4) پنجره های قدی بزرگ و نور گیری عالی.

واحد های 180  متری برج کادوس:

واحد هایی با این متراژ در طبقات 16 الی 21 موجود است که دارای خصوصیات زیر میباشد:

1) در موقعیت جنوبی ساختمان قرار دارند.

2) 3 خوابه و دارای یک خواب مستر.

3) سالن ال شکل.

4) آشپزخانه بزرگ و نورگیری عالی.

5) دو بالکن بزرگ، در دو وجه واحد.

دسترسی های برج کادوس محله کوهک:

این برج اعلاوه بردسترسی به پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر که از منابع تفریحی این منطقه هستند؛ از سمت شمال و شرق به بزرگراه های آزادگان و همت، از سمت جنوب به بزرگراه تهران – کرج و از سمت غرب، به بزرگراه حکیم دسترسی دارد و همچنین از سمت شمال به اتوبان جدید تهران شمال نیز دسترسی دارد.هم چنین، دسترسی سریع و آسان به متروی چیتگر، امکان سفرهای درون شهری را نیز، فراهم می کند.

امکانات و مزایای برج  لوکس کادوس:

کتابخانه:

این برج از امکاناتی برخوردار است که ساکنین را از خروج از برج، بی نیاز کرده است.کتابخانه ای که در لابی این برج وجود دارد، یکی از امکانات بی نظیر این برج است؛ کتابخانه ای که علاوه بر تشویق ساکنین به کتاب خوانی و انتشار کتاب های خوانده شده خود، با قرار دادن قفسه های بزرگ و فضایی کاملا آرام به همراه فضایی مناسب برای نشستن و کتاب خواندن و هم چنین نصب نقاشی های مشهور و زیبا بر روی دیوار، آن مکان را به یک کتابخانه و یک گالری فوق العاده تبدیل کرده است.

سالن ورزش:

سالن ورزش بدن سازی این برج، یکی دیگر از امکانات فوق العاده این برج است. این سالن ورزشی دارای تمام امکانات و استاندارد های جهانی است، به طوری که می توان آن را حتی بهتر از یک باشگاه بدنسازی مجزا و خصوصی دانست. تمامی دستگاه های ورزشی و مربی، ساکنین را از هزینه مضاعف برای ورزش کردن، بی نیاز می کند.

استخر:

استخر، سونا و جکوزی که در این برج تعبیه شده است، از بهترین شرایط ممکن برخوردار است و با مدیریت صحیح و رسیدگی های منظم، مزیتی بسیار خوب برای ساکنین واحد های برج کادوس است.

سالن بیلیارد:

سالن بیلیارد و سالن بازی که در این برج وجود دارد، فرصتی بسیار مناسب برای ساکنین است تا اوقات فراقت خود را  در آنجا بگذرانند و از امکاناتی همچون میز های بیلیارد، فوتبال دستی ، دارت و بازی های کامپیوتری استفاده کنند.

روف گاردن:

روف گاردن 360 درجه ای که در این برج وجود دارد، از امکاناتی است که هر کسی را تشویق به خرید و سکونت در واحد های این برج می کند.

علاوه بر امکاناتی که گفته شد، این برج، دارای محوطه سازی نیز هست که شامل فضای نشیمن، آب نما و فضای بازی کودکان  است. هم چنین، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، شوتینگ مرکزی، تجهیزات آتش نشانی، آنتن و ماهواره مرکزی، از دیگر مزایای این برج مسکونی و اداری است.

مشخصات فنی برج بی نظیر کادوس:

اسکلت این برج از نوع فلزی است و نمای سنگ و سیمان شسته شده.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دفتر 44758081

 

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze