شهرک شهید خرازی منطقه 22

معرفی پروژه شهرک شهید خرازی سپاه پاسداران چیتگر

در منطقه ۲۲ تهران و در سمت غرب این کلان شهر، شهرک شهید خرازی به عنوان یکی از پروژه‌های زیبای منطقه، وجود دارد که آینده روشنی برای آن تصور می‌شود. پروژه شهرک شهید خرازی در مجاورت شهرک آتی شهر و منطقه وردآورد قرار گرفته و زمان تحویل آن سال ۱۴۰۰ است. این شهرک زیبا که در آن سرمایه‌گذاری‌های بسیاری صورت گرفته، دارای ۴۴ برج می‌باشد که این برج‌ها هر کدام از ۳۲ طبقه برخوردارند.

در هر طبقه از برج‌ها ۸ واحد وجود دارد که می‌توان گفت در مجموع، این شهرک دارای ۸۰۳۲ واحد مسکونی می‌باشد. صاحب امتیاز این پروژه نیز، شش تعاونی به صورت وابسته به سپاه می‌باشند که عبارتند از:

 1. تعاونی مسکن آماد و پشتیبانی
 2. تعاونی مسکن سپاه حضرت رسول (ص)
 3. تعاونی مسکن هوا فضا
 4. تعاونی مسکن نیروی زمینی
 5. تعاونی مسکن ستاد کل
 6. تعاونی مسکن رزمندگان

 

نمای پروژه شهرک شهید خرازی چیتگر
نمای پروژه شهرک شهید خرازی سپاه پاسداران چیتگر

با پروژه شهرک شهید خرازی سپاه پاسداران بیشتر آشنا شوید

خوب است بدانید که تعاونی آماد و پشتیبانی در میان سایر تعاونی‌ها، انتخاب واحد را برای ساکنین خود انجام داده و به صورت متراژی، واحدهای مسکونی را به فروش می‌رساند. مابقی تعاونی‌های دیگری که نام بردیم نیز انتخاب واحدهایشان را در سال ۹۹ انجام داده و به خریداران تحویل داده‌اند.

در شهرک شهید خرازی انتخاب طبقه، متراژ و جهتی که هر یک از واحدهای مسکونی قرار دارد، وابسته به خوش حسابی خریداران می‌باشد. همچنین رتبه‌ای که آن‌ها از طریق استعلام تعاونی به دست می‌آورند نیز در این مسئله دخیل است. بنابراین اگر قصد خرید خانه در چیتگر را دارید و می‌خواهید در طرح‌های پیش فروش خانه در چیتگر شرکت کرده و یا اقدام به رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر کنید، می‌توانید از واحدهای مسکونی پروژه شهرک شهید خرازی، انتخاب خود را صورت دهید.

این شهرک دارای تمامی امکانات رفاهی و تجهیزات کامل می‌باشد. از جمله امکاناتی که وجود دارد می‌توان به وجود مدرسه، درمانگاه، فروشگاه و … در این شهرک اشاره کرد. از طرفی آب و هوای این منطقه بسیار خوب بوده و به دلیل مجاورت با کوهستان و ییلاق وردیج و واریش، می‌توانید هوای دل انگیزی را در استنشاق کنید. از طرفی چشم اندازه شهرک شهید خرازی از سمت جنوب به شهر تهران، از سمت از شمال به رشته کوه‌های البرز و از سمت غرب به چشم انداز زیبای جنگل چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی است.

نمای کامل شده از برجهای شهرک
نمای کامل شده از برجهای شهرک شهید خرازی

 

موقعیت و دسترسی شهرک شهید خرازی چگونه است؟

این شهرک به دلیل اینکه در منطقه ۲۲ تهران قرار گرفته، دارای شرایط جغرافیایی و محیط بسیار خوبی می‌باشد. همچنین از آن جایی که منطقه ۲۲ تهران جزو مناطق جدید و با وسعت زیاد در شهر تهران است، آب و هوای مطلوب، ترافیک کمتر و آلودگی ناچیزی را در این منطقه شاهد خواهید بود.

یکی دیگر از مزایای آن این می‌باشد که شهرک مذکور دارای پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری و کسب سود با خرید هر یک از واحدها می‌باشد. بنابراین می‌توانید سرمایه گذاری مطمئنی را با خرید واحدهای مسکونی در این شهرک انجام دهید. موقعیت قرارگیری شهرک خرید شهید خرازی به گونه‌ای است که دسترسی راحتی به اتوبان خرازی و اتوبان حکیم دارد. بنابراین می‌توانید از شهرک شهید خرازی به سایر مناطق تهران رفت و آمد کنید.

 

بلوک بندی شهرک شهید خرازی
پروژه در حال ساخت شهرک شهید خرازی

بلوک بندی شهرک شهید خرازی به چه صورت است؟

به طور کلی هنگامی که طراحی شهرک شهید خرازی صورت گرفت، ۴۴ بلوک برای آن تعیین شد که به ترتیب با نام های a، b و c نامگذاری شدند. برج‌های شهرک شهید خرازی به طور کلی در ۵ ردیف قرار دارند و در هر ردیف تعداد برج‌های متفاوتی دارد.

بلوک‌هایی که در ردیف‌های جلوی هستند، ۳۲ طبقه دارند و برج‌هایی که در ردیف‌های عقبی واقع شده‌اند، دارای ۲۵ طبقه می‌باشند. تعداد واحدهای هر طبقه، بستگی به نقشه و تیپ طراحی شده برای هر برج دارد. به طور کلی می‌توانید ترتیب قرار گیری بلوک‌ها در فضای شهرک را با توجه به نام هایشان به شکل زیر در اختیار داشته باشید:

 • تعاونی آماد: شامل بلوک‌های c3 c4 c7 c8 a3 a4 b3 b4
 • تعاونی رزمنده: شامل بلوک‌های a7 a8 a9 a10 a13 a14 b7 b8 b9 b10 b13 b14 c5 c6
 • تعاونی هوا فضا: شامل بلوک‌های a1 a2 b1 b2
 • تعاونی لشکر 27: شامل بلوک‌های d1 d2 d3 d4 a15 a16 b15 b16
 • تعاونی ستاد کل: شامل بلوک‌های c1 c2
 • تعاونی نیروی زمینی: شامل بلوک‌های a5 a6 a11 a12 b5 b6 b11 b12

 

همان طور که می‌دانید این منطقه در سال‌های اخیر رشد بسیار خوبی داشته و علاقه مندان بسیاری را برای سرمایه گذاری در مسکن چیتگر و سکونت به این منطقه کشانده است. منطقه ۲۲ تهران به دلیل شرایط جغرافیایی، آب و هوای مناسب، شلوغی کمتر، آلودگی ناچیز، نزدیکی با رشته کوه‌های البرز و همچنین چشم اندازهای زیبایی همچون جنگل و دریاچه چیتگر، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی برج‌های موجود در منطقه ۲۲ تهران همگی لوکس بوده و دارای تجهیزات و امکانات مدرنی می‌باشند.

روند پیشرفت برج های خرازی
برج های در حال ساخت خرازی

امکانات پروژه شهرک شهید خرازی سپاه پاسداران چیتگر شامل چه مواردی می‌شود؟

 • انباری
 • هلی پد
 • پارکینگ
 • کوتینگ
 • سالن ورزشی
 • لابی هتلینگ
 • سالن اجتماعات
 • ۴ لاین آسانسور
 • سیستم مانیتورینگ
 • گرمایش و سرمایش مرکزی
 • سیستم اعلام و اطفاء حریق

جهت اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد. دفتر: 44758081

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze