پروژه شهرك شهيد خرازي سپاه پاسداران

پروژه شهرك شهيد خرازي سپاه پاسداران:

 

شهرک شهید خرازی یکی از پروژه های در حال ساخت منطقه غرب_تهران است که آینده روشنی پیش رو دارد.

 

 

 

شهرک_شهید_خرازی در منطقه ورد آورد و در مجاورت محدوده شهرک آتی_شهر قرار گرفته است و در حال حاضر در مرحله نازک کاری است و زمان تحویل آن سال ۱٤٠٠ اعلام شده است.
این شهرک شامل ۴۴ برج ۳۲ طبقه است که در هر طبقه، ۸ واحد تعریف شده است. در این شهرک ۸۰۳۲ واحد مسکونی در حال ساخت هستند که سازنده و صاحب امتیاز آن ها 6 تعاونی وابسته به سپاه هستند.

1-تعاونی_مسکن_آماد و پشتیبانی
2-تعاونی_مسکن_سپاه_حضرت_رسول(ص)
3-تعاونی_مسکن_هوا_فضا
4-تعاونی_مسکن_نیروی_زمینی
5-تعاونی_مسکن_ستاد کل
6-تعاوني_مسكن_رزمندگان

لازم به اشاره است كه تعاوني آماد و پشتيباني در بين اعضا انتخاب واحد انجام داده است و امروز به صورت متري خريد و فروش ميشود و از حالت امتياز خارج شده است.
همچنين مابقي تعاوني هاي اين مجموعه در سال٩٩ قصد انتخاب واحد را دارند.

انتخاب طبقه و متراژ و جهت واحد ها در شهرك خرازي بسته به واريزي و خوش حسابي اعضاء دارد كه با توجه به رتبه اي كه قابل استعلام از تعاوني مربوطه ميتوان انجام داد از صحت رتبه فعلي اعضا ميتوان آگاه شد.
از ويژگي هاي شهرك خرازي در نظر گرفتن تمامي امكانات رفاهي و محلي اعم از مدرسه و فروشگاه و درمانگاه و …ميتوان اشاره داشت.


نقطه قوت آن آب و هواي دلنشين كوهستان و ييلاق ورديج و واريش ميباشد كه آب و هواي دلنشيني را براي ساكنين به ارمغان مي آورد.
چشم انداز اين شهرك از سمت شمال به سمت كوه هاي البرز و از سمت جنوب شهر تهران و از سمت غرب به باغ گياه شناسي ملي و جنگل چيتگر ميباشد.

قرارداد ساخت واحد هاي خرازي متري٣/٥٠٠تا٤/٠٠٠ميليون تومان بسته به تعاوني متغير است و قيمت امتياز آن به روز و بسته به تعاوني و رتبه آن در دفتر اسناد رسمي و دفتر تعاوني نقل و انتقال ميشود.

جهت اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد.

 

دفتر: 44758081

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze