برج های مسکونی خیام

معرفی برج‌های مسکونی خیام در چیتگر تهران

برج‌های مسکونی خیام جزو پرطرفدارترین برج‌های منطقه ۲۲ تهران هستند. این برج‌ها در ضلع شمال غرب میدان ساحل قرار دارند و به طور کلی ۴ بلوک به نام های A، B، D و E هستند. سازنده این پروژه مهندس لالوی است که از شرکت خیام عهده‌دار ساخت این برج‌های زیبا شده است.

خوب است بدانید که زمان ساخت این برج‌ها به سال ۱۳۸۷ باز می‌گردد و در رابطه با مشخصات ساخت این پروژه باید بگوییم که نمای آن از سیمان شسته شده و سازه آن به صورت بتنی است. این چهار برج دارای تعداد طبقات متقاوتی می‌باشند. بلوک A، ۱۸ طبقه دارد و بلوک B دارای ۹ طبقه است. بلوک D نیز ۱۵ طبقه دارد و در نهایت بلوک E، از ۹ طبقه تشکیل شده است.

در هر یک از این برج‌ها یک طبقه برای لابی، سه طبقه برای پارکینگ و مابقی طبقات به صورت واحدهای مسکونی می‌باشند. تمامی این برج‌ها دارای لابی و لابی من ۲۴ ساعته هستند و امنیت کاملی را برای ساکنین خود فراهم می‌آورند. متراژ واحدهای مسکونی در برج‌های خیام متغیر بوده و از ۹۴ متری تا ۲۱۰ متری هستند که می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید، از میان آن‌ها واحد دلخواه خود را خریداری کنید.

این واحدها بسته متراژشان می‌توانند 2 خوابه یا 4 خوابه باشند. در هر طبقه نیز ۶ الی ۸ واحد وجود دارد که خریداران در آن سکونت یافته‌اند. بنابراین اگر قصد خرید خانه در چیتگر را دارید، می‌توانید به عنوان یک انتخاب ایده آل روی برج‌های خیام حساب کنید.

برج های مسکونی خیام
برج های مسکونی خیام

دسترسی برج‌های خیام به چه صورت است؟

برج‌های مسکونی خیام به دلیل این که در محدوده میدان ساحل قرار دارند، برای ساکنین امکان دسترسی آسان به مکان‌های تفریحی – رفاهی و همچنین راه‌های ارتباطی از جمله بزرگراه حکیم، همت، اتوبان جدید تهران – شمال و بزرگراه آزادگان را فراهم کرده‌اند. همچنین پرطرفدارترین جاذبه توریستی منطقه ۲۲ یعنی دریاچه چیتگر در نزدیکی این پروژه قرار دارد که باعث می‌شود حس و حال خوبی در اطراف این برج‌ها حاکم باشد.

 

 

نمای برج خیام
نمای برج خیام چیتگر

امکانات در نظر گرفته شده برای برج‌های خیام چه مواردی هستند؟

یکی از مزیت‌های مهم برج‌های خیام، چشم انداز زیبا و ویدیو خوبی است که هر یک از واحدهای این پروژه دارند. مجتمع‌های تجاری در اطراف برج‌های خیام می‌توانند منابع خوبی برای تأمین نیازهای ساکنین آن‌ها باشند. از جمله امکاناتی که برای این برج‌ها وجود دارد، عبارتند از:

  • پارکینگ مهمان
  • درب ریموت دار
  • دوربین مدار بسته
  • 2 تا 3 لاین آسانسور
  • آنتن و ماهواره مرکزی
  • سیستم برق اضطراری
  • لابی و لابی من 24 ساعته
  • مجهز به دوربین مداربسته
  • سرمایش و گرمایش با چیلر مرکزی
  • به ازای هر واحد، یک انباری داخلی و یک انباری بیرونی

 

توجه داشته باشید که برای نقل و انتقال واحدهای مسکونی برج‌های خیام، باید به دفتر خود سازنده پروژه، مراجعه نمایید. به طور کلی برج‌های خیام توسطِ برج ساحل در شرق، مجتمع تجاری پارسیان در روبرو، میدان ساحل در سمت دیگر و همچنین دریاچه چیتگر از سمت شمال، احاطه شده‌اند و موقعیت خوبی برای برج‌های خیام از این بابت به وجود آمده است.

مجتمع‌های تجاری در اطراف برج‌های خیام، باعث می‌شوند تا اگر نیاز به خرید از مراکز تجاری داشتید، بتوانید به راحتی از این برج‌ها دسترسی کامل پیدا کنید و مایحتاج روزانه خود را از این مراکز خرید، تهیه نمایید. همچنین واحدهای شمالی این برج‌ها، ویوی زیبای کوه‌های البرز را دارند.

به این ترتیب اگر قصد سرمایه گذاری، خرید خانه در چیتگر، فروش و یا رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر را دارید، می‌توانید با مشاورین املاک چیتگر در رابطه با برج‌های خیام و چگونگی خرید و نقل و انتقال آن‌ها صحبت کنید تا بتوانید خریدی مطمئن و سود آور را تجربه کنید.

 

جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دفتر:  44758081

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze