معرفی برج ٤٢طبقه مرجان

برج ٤٢طبقه مرجان

 

 

سازنده پروژه مرجان نداجا:

معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش ساخت پروژه برج مرجان را به عهده دارد.

موقعیت مکانی پروژه مرجان پهنه C:

شهرک گلستان، غرب دریاچه خلیج فارس، شهرک چیتگر، پهنه C

مشخصات کلی پروژه برج مرجان:

پروژه مرجان در قالب یک برج دوقلوی 42 طبقه (5 طبقه منفی+2 طبقه لابی و مشاعات+ 35 طبقه مسکونی) و در هر طبقه 14 و 16 واحد در مجموع 474 واحد مسکونی در متراژهای 80 (یکخوابه)، 105 (دوخوابه)، 120 (دوخوابه)، 130 (دو و سه خوابه) و 150 (سه خوابه) در مرحله نصب اسکلت طبقه ٢٠در حال ساخت می باشد.

 

امکانات پروژه 42 طبقه مرجان:

مدیریت هوشمند ساختمان – سیستم های اتوماتیک اعلام و اطفای حریق پیشرفت – سیستم های هوشمند مانیتورینگ و حفاظت ساختمان – سیستم پیشرفته تولید همزمان برق و حرارت (CHP) – لابی – انتظار مهمان و ساکنین – سالن های ورزشی – سالن های مراسم و جشن – دفاتر اداری و تجاری – بخش حراست، مانیتورینگ و کنترل مجموعه.
همچنين از جهت شمال و غرب با چشم انداز كوهستان جهت جنوب باغ گياه شناسي ملي و از جهت شرقي چشم انداز درياچه را دارا خواهد بود قرارداد ساخت اولیه برج مرجان ارتش برای اعضا به صورت علی الحساب متری 2.8 میلیون تومان برآورد شده است که با گذشت زمان و بررسی مجدد تعاونی این عدد قابل افزایش خواهد بود. تمامی اعضا بسته به متراژ واحدهایشان 10 قسط می بایست پرداخت کنند که از این تعداد 5 قسط آن پرداخت شده است که به صورت دوره های هر 6 ماه یکبار بوده است. جهت تسهیل در پرداخت اقساط توسط اعضا، تعاونی اقدام به اخذ یک وام 7 درصد با بازپرداخت 7 ساله نموده است که تزریق این مبلغ به پروژه سرعت آن را به مقدار چشمگیری افزایش داده است. قيمت امتياز هم بسته به متراژ و قيمت روز آن متغير ميباشد.

 

نقل و انتقال پروژه در دفتر اسناد رسمي و دفتر تعاوني ارتش به صورت شفاف انجام ميشود.

جهت اطلاعات بيشتر با شماره زیر تماس حاصل فرماييد.

دفتر:44758081

 

 

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze