معرفی شهرک مروارید شهر

معرفی شهرک مروارید شهر:

این شهرک که بر اساس اصول شهرسازی مدرن در حال ساخت می باشد در ناحیه 3 منطقه 22 شهرداری تهران قرار گرفته و به تعبیری مرز بین تهران و استان البرز می باشد. این شهرک که در حال ساخت می باشد، در غرب #دریاچه_چیتگر و مجتمع بزرگ ایران مال قرار گرفته و آینده بسیار درخشانی در پیش رو دارد. شهرک مروارید شهر در مجاورت الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف، آتی_شهر، همراه شهر و شهرک_شهید_خرازی قرار دارد. موقعیت مکانی این شهرک به گونه ای است که در نزدیکی کوه‌های_شمال_غرب_تهران و دریاچه چیتگر قرار گرفته و از کیفیت هوای بسیار بالایی برخوردار است.
پروژه مروارید شهر به لحاظ محیطی دارای آب_هوای_بسیار_عالی و بدون آلودگی بوده و برای سرمایه گذاری نیز بستری امن و مطمئن می باشد. در این شهرک که از طرح تفصیلی شهرداری بهره می برد، به سبب رعایت اصول شهرسازی_مدرن و ایجاد فضای سبز مناسب، برخلاف سایر نقاط منطقه 22 مجوز بلند مرتبه سازی را داشته و همچنان شاهد ساخت برج هایی بلند مرتبه در آن هستیم و از تمامی امکانات خدماتی رفاهی اعم از مجموعه های ورزشی، فضای سبز، خدماتی، تحصیلی و پاساژهای محلی برخوردار می باشد. سازنده های این‌مجموعه تعاونی های آتش نشانی، شهرداری،دانشگاه، وزارت های دولتی و تعاونی های معتبر شخصی می باشند. تمامی این برج ها بجز تعداد محدودی که تحویل شده در سال های 1400 الی 1402 تحویل می شود لذا این شهرک هنوز برای سکونت قابل برنامه ریزی نمی باشد اما برای سرمایه گذاری طولانی مدت بسیار مناسب است.

 

 

پروژه های شهرک مروارید شهر:

برج های شهرک مروارید با بهترین موقعیت مکانی در منطقه، در غربی ترین نقطه منطقه 22، جنب آپارتمان های ویلایی شهرک_دانشگاه_شریف و شهرک الهیه_غرب واقع شده و دارای 60 پروژه متفاوت می باشد که به شیوه و سبک اروپایی توسط تعاونی های مختلف در حال ساخت است.

*پروژه مروارید بهارستان مربوط به کارکنان مجلس شورای اسلامی.
*پروژه مروارید بقیه ا… مربوط به معاونت بهداری سپاه و پزشکان بیمارستان بقیه ا…
*پروژه سیمان تهران.
*پروژه مرواریدشهر مربوط به کارکنان سازمان برنامه و بودجه.
*پروژه آتش نشانی مرواریدشهر مربوط به کارکنان سازمان آتش نشانی.
*پروژه کارکنان بهشت زهرا.
*پروژه خانه سینما.
*پروژه ونوس مربوط به کارکنان شهرداری منطقه 22.
*پروژه خادمین شهرداری.
*قطعه K2وS2 برج سفير و كامرانيه سپاشهر.
*برج الهيه و فرشته تعاوني سپاشهر.
*برج لشكر٢٧سپاه
*برج سران١ تعاوني كاشانه همت و…

 

دفتر: 44758081

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze