تحليل برج پدافندهوایی ارتش

تحليل برج پدافندهوایی ارتش:

 

 

اين پروژه در پهنهc ارتش در بلوار پژوهش همجوار پروژه هاي مرجان و نارنجستان واقع شده و بعد از وقفه ٢ساله با قرارداد تعاوني پدافند هوايي ارتش با شركت ستاره همت غرب كار خود را با سرعت شروع كرده است.
پروژه بین خریداران و سرمایه گذارانی که اولین بار با این نوع سهام آشنا می شوند، جذابیت زیادی دارد.
از محاسن اين پروژه متراژ كوچك ٦٠متري ميباشد كه جزء خوش معامله ترين پروژه هاي منطقه به شمار ميرود كه با سرمايه كمتر از ٤٠٠ميليون ميتوان صاحب امتياز اين پروژه بود.

سازنده برج :

تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش مالک پروژه می باشد که با یک سازنده به نام شرکت ستاره همت غرب مشارکت نموده است.
اين پروژه داراي دفترچه اعضاي اصلي و سهم پيمانكار ميباشد.

 

 

اين پروژه در قالب ٢برج٣٢و ٤٢طبقه ميباشد كه متراژ واحدها از ٧٥تا٢٠٠متري متغير ميباشد.هم اکنون اعضای تعاونی دست به انتخاب متراژ و واحد نزده اند و از آنجایی که تعاونی پدافند پروژه را به مشارکت گذاشته است، به هر یک از اعضای تعاونی حدود 50 الی 60 متر سهام مسکونی تعلق می گیرد. این سهام ها به تنهايي یک واحد مسکونی نیستند بلکه قدرالسهمی از یک واحد مسکونی هستند که اعضا می توانند با تهیه یک دفترچه ی دیگر و تجمیع دو دفترچه به یک واحد مسکونی در انتهای پروژه برسند.
از امكانات اين پروژه به لابي ١٠٠٠متري،سالن اجتماعات،سالن ورزش ميتوان اشاره كرد.

 

 

 

قرارداد ساخت براي اعضاي اصلي متري١ميليون ٢٠٠هزار تومان ميباشد كه قيمت امتياز آن به تاريخ ٩٩/٥/١١بين ٥٠٠تا٦٠٠ميليون و قراردادساخت شركت پيمانكار متري٦ميليون كه واريزي به روز هر سهام٦٠متري ١٤٥ميليون و قيمت امتياز ٢٢٠ميليون متغير ميباشد.
نحوه نقل و انتقال اين پروژه در دفتر اسناد رسمي و دفتر تعاوني و شركت ستاره همت غرب انجام ميشود.
جهت اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد.

دفتر  44758081

 

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze