معرفی برج های سروناز چیتگر

معرفی برج‌های سروناز منطقه 22 تهران

ممکن است درباره برج‌های سروناز چیتگر شنیده باشید. امروز می‌خواهیم در این مقاله، اطلاعات کاملی را در رابطه با این برج‌های زیبا که در منطقه ۲۲ تهران، میدان ساحل، خیابان نیما یوشیج واقع شده‌اند، در اختیارتان بگذاریم. سازنده این برج‌ها تعاونی مسکن دژبان ارتش می‌باشد که این برج‌های مسکونی ۱۲ گانه را به صورت پلکانی ایجاد کرده است.

تعداد طبقات موجود در این برج‌ها از چهار طبقه تا ۱۹ طبقه متغیر است و تعداد واحدهای مسکونی در هر طبقه از این برج‌ها دو واحد تا ۶ واحد می‌باشد. نقل و انتقال و خرید و فروش خانه در این برج‌های مسکونی چیتگر توسط دفاتر تعاونی‌ها صورت می‌گیرد و این برج‌ها که متراژهای متغیری از ۷۰ تا ۹۰ متر دارند، دارای ۲ تا ۳ خواب می‌باشند.

8 عدد از برج سروناز به نام های: A1 و A3 و A5 و B1 و B3 و B5 و C2A و C2B وجود دارند و 4 برج نیز که دارای ارتفاع کمتری نسبت آن 8 برج هستند، عبارتند از: A2 و A4 و B2 و B4

متراژهای برجهای C2A و C2B تا 140 متر بوده دارای 2 خواب و 3 خواب هستند. وبرج های A1 تا A5 و B1 تا B5 نیز دارای متراژ 70 تا 90 متری با 2 خواب می‌باشند.

نمای برج های سروناز
برج‌های سروناز منطقه 22 تهران

دسترسی برج‌های سروناز چگونه است؟

اگر بخواهید در رابطه با موقعیت مکانی برج‌های سروناز و چگونگی دسترسی آن‌ها بدانید، باید بگوییم که این برج‌ها به بزرگراه‌های حکیم، همت، خرازی، اتوبان جدید تهران – شمال، اتوبان آزادگان و مراکز خرید منطقه ۲۲ از جمله ایران مال بام لند و غیره دسترسی دارند.

روشنایی برج سرونار
نورپردازی برج

امتیازات برج‌های مسکونی سروناز چیست؟

یکی از مزایای قابل توجه برج‌های مسکونی سروناز این است که دارای سالن اجتماعات و سالن آمفی تئاتر می‌باشند. همچنین دارای پارکینگ برای پارک خودروهای مهمان بوده و آسایش و امنیت بسیار خوبی را برای ساکنین فراهم می‌کنند. از طرفی امکانات گرمایشی و سرمایشی بسیار خوبی برای این مجتمع‌ها در نظر گرفته شده و دو لاین آسانسور برای هر برج وجود دارد که ساکنان می‌توانند به راحتی توسط آن‌ها در طبقات مختلف تردد کنند. به طور کلی امکانات این برج‌ها عبارتند از:

  • بالکن
  • انباری
  • استخر
  • نظافتچی
  • آنتن مرکزی
  • سونا و جکوزی
  • آیفون تصویری
  • نگهبانی ۲۴ ساعته
  • درب ورودی ریموت دار و محافظت شده
فضای سبز برج سروناز
فضای سبز برج سروناز چیتگر

با توجه به اینکه این واحدهای مسکونی در برج‌های سروناز همچنان دارای سند تک برگی نمی‌باشند، نقل و انتقال و خرید و فروش خانه برای این مجتمع‌ها توسط تعاونی امید دژبان صورت می‌گیرد. اگر قصد خرید خانه در چیتگر را دارید، می‌توانید یکی از واحدهای مسکونی برج‌های سروناز که دارای زیبایی خیره کننده، موقعیت مکانی عالی و دسترسی بسیار خوبی می‌باشند را برای خود انتخاب کنید.

جالب است بدانید که برج‌های سروناز دارای لابی شیک و مجلل و لابی من ۲۴ ساعته هستند. بنابراین هیچ مشکلی به لحاظ امنیت و آسایش برای ساکنین وجود ندارد. همچنین در برج‌های سروناز یک باشگاه ورزشی اختصاصی در نظر گرفته شده و ساکنین می‌توانند از آن استفاده کنند.

یکی دیگر از مزایای برج‌های سروناز، چشم انداز بسیار خوبی است که این برج‌ها دارند. البته آن دسته از برج‌های سروناز که در ضلع جنوبی قرار دارند، دارای چشم‌انداز کمتری از دریاچه چیتگر هستند. اما همواره واحدهای جنوبی ویوی بسیار خوبی از دریاچه چیتگر را داشته و واحدهای شمالی نیز می‌توانند ویو ابدی کوه‌های البرز را داشته باشند.

.

لوکیش برج سروناز

موقعیت مکانی برج‌های سروناز چگونه است؟

برج‌های مسکونی سروناز منطقه ۲۲ تهران، دارای موقعیت مکانی بسیار مطلوبی می‌باشند. این برج‌ها که حدفاصل میدان دریاچه و میدان ساحل واقع شده‌اند، دسترسی خوبی به بزرگراه خرازی دارند. همچنین از آنجایی که این برج‌ها جزو املاک ارتش می‌باشند، تحت نظارت تعاونی مسکن امید دژبان بوده و ساخت و تحویل آن‌ها به اعضا، دارای اعتبار و اطمینان می‌باشد. همچنین دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه حکیم دارد و سهولت دسترسی به مناطق مختلف تهران یکی از امتیازات این برج‌ها به حساب می‌آید.

از سوی دیگر مجتمع‌های خرید و مراکز تفریحی رفاهی منطقه ۲۲ تهران به این برج‌ها نزدیک بوده و خریداران و سرمایه گذاران آن را به چشم یک نکته مثبت نگاه می‌کند. اگر بخواهید به دریاچه شهدای خلیج فارس بروید، می‌توانید به واسطه فاصله کم، بدون نیاز به وسیله نقلیه به آن دسترسی داشته باشید و اوقات بسیار خوبی را همراه با خانواده در کنار این دریاچه زیبا سپری کنید.

نمای 360 درجه برج سروناز
نمای 360 درجه برج سروناز

خوب است بدانید که به لحاظ مشخصات فنی نیز، اسکلت فلزی این برج‌ها ساخته شده و نمای بیرونی آن‌ها از سیمان شسته شده به وجود آمده است. همچنین این برج‌ها دارای پنجره‌های دوجداره بوده بنابراین میزان سر و صدا و اتلاف انرژی گرمایشی کمتر است و این خود یک امتیاز محسوب می‌شود. اگر قصد رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر را دارید و یا می‌خواهید یک واحد مسکونی در چیتگر را بخرید، می‌توانید از برج‌های سروناز منطقه ۲۲ تهران دیدن فرمایید.

دفتر: 44758081

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze