شمیم رحمت 3

پروژه نخل منطقه چیتگر و برج مسکونی شمیم رحمت 3

در منطقه 22 تهران که به منطقه چیتگر معروف شده، پروژه‌ها و برج‌های مسکونی بسیاری وجود دارد. عده بسیاری از متقاضیان خرید خانه در چیتگر، ترجیح می‌دهند که در برج زندگی کنند و لذت زندگی در آسمان خراش‌های این منطقه را بچشند. اما در میان ده ها برج موجود در چیتگر، برج شمیم رحمت 3 وجود دارد که مربوط به پروژه محبوب نخل است. در این مقاله قصد داریم که هر چه بیشتر با برج شمیم رحمت 3 آشنا شویم. پس در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی از ان را در اختیارتان بگذاریم.

پروژه شمیم رحمت ۳ چه ویژگی‌هایی دارد؟

این پروژه دارای ۴ برج ۲۶ طبقه‌ای است. واحدهای آن در دست ساخت هستند و بر اساس پیش بینی‌های انجام شده، تحویل آن، 3 سال طول می‌کشد.

پروژه شمیم رحمت ۳ منطقه ۲۲ تهران در محله کوهک واقع شده و به لحاظ موقعیت مکانی، دسترسی خوبی به لحاظ مسیرهای ارتباطی، مراکز خرید و جاهای تفریحی دارد. خوب است بدانید که این برج مجلل 4 ضلعی را تعاونی شمیم رحمت ساخته و امتیاز آن متعلق به سازمان هوافضا سپاه پاسداران است.

تعاونی شمیم رحمت دارای سابقه و اعتبار خوبی در زمینه ساخت و ساز برج در منطقه 22 تهران است و از پروژه‌های زیبا و پرطرفدار این تعاونی، می‌توان به برج ترنج (شمیم رحمت ۱)، برج امپریال (شمیم رحمت ۲)، مجموعه برج‌های زیتون و برحی دیگر از برج‌های واقع در محله کوهک اشاره کرد.

اگر بخواهید درباره شرایط خرید امتیاز پروژه شمیم رحمت ۳ بدانید، باید بگوییم که این پروژه را می‌توانید به صورت سهامی یا برگی خریداری کنید. در پروژه شمیم رحمت ۳ هر برگ معادل ۱۰ متر مربع از یک واحد مسکونی است و همین امر، دست خریداران کم بضاعت را نیز باز گذاشته است. همچنین با خرید سهم یا هر برگ، می‌توانید سرمایه گذاری خوب و آینده نگرانه ای نیز داشته باشید. متراژ واحدهای پروژه شمیم رحمت ۳ از ۸۵ تا ۲۵۶ متر مربع است. بنابراین با توجه به بودجه خود، می‌توانید یکی از واحدهای آن را خریدارای نمایید.

قیمت امتیاز پروژه شمیم رحمت ۳ به چه صورت است؟

تعاونی قیمت مشخصی برای خرید واحدهای پروژه شمیم رحمت 3 دارد و واریزی برای آن به ازای هر ۱۰ متر (هر برگ) تا این لحظه معادل مبلغ ۶۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. اقساط پروژه شمیم رحمت ۳ نیز به ازای هر ۱۰ متر (هر برگ) از پروژه، معادل ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است و ماهانه دریافت می‌شود.

امکانات پروژه شمیم رحمت ۳ را بشناسید

 • خشکشویی
 • کتابخانه بزرگ
 • سالن اجتماعات
 • استخر، سونا و جکوزی
 • سالن ورزشی (GYM)
 • سالن سینمای خانگی و تئاتر
 • لابی مجلل و لابی من ۲۴ ساعته
 • کارواش مخصوص خودرو ساکنین
 • محوطه سبز و فضای بازی کودکان
 • کافی شاپ مخصوص ساکنین و مهمانان
 • و…

هر طبقه از پروژه شمیم رحمت 3، دارای فضای سبز مجزا است و همین موضوع یکی از مهمترین عواملی می‌باشد که این برج را با سایر برج‌های منطقه ۲۲ تهران متمایز می‌کند. موقعیت مکانی مجموعه مسکونی نخل بلوار کوهک در منطقه 22 تهران بسیار خوب است و همین امر باعث شده که سرمایه گذاران بسیاری به این پروژه روی بیاورند.

پروژه شمیم رحمت ۳ چند طبقه است و چه زمانی تحویل داده خواهد شد؟

این پروژه در قالب ۴ برج ۲۶ طبقه به هم چسبیده در حال ساخت است و برآورد زمانی تعیین شده برای تحویل آن نیز ۳ ساله می باشد.

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze