معرفی برج مسكونی ترنج

معرفي برج مسكونی ترنج(تعاونی مسکن شمیم رحمت)

 

 

برج مسکونی ترنج را می توان یکی دیگر از برج های زیبا و پر طرفدار منطقه ۲۲ دانست که البته از مزایای آن نیز نباید غافل بود.
برج مسکونی ترنج متعلق به تعاونی مسکن شمیم رحمت است که سابقه ساخت پروژه مسکونی زیتون (یاس ۲) را داشته اند و حق امتیاز آن، متعلق به هوا فضای سپاه می باشد.
این برج مسکونی که در بلوار کوهک و در مجاورت مجتمع تجاری بزرگ طوبی قرار گرفته است، از موقعیت مکانی بی نظیری برخوردار می باشد که باعث به وجود آمدن ویو های زیبا و امکانات ر فاهی و صد البته، آب و هوای بسیارخوب، شده است.

 

 

این برج مسکونی خوش آوازه، در قالب ۲۱ طبقه مسکونی ساخته شده است و دارای سه طبقه منفی(پارکینگ) و یک طبقه برای لابی نیز، می باشد. در هر طبقه، ۱۲ واحد مسکونی تعریف شده است که دارای ویو های زیبا و متفاوتی هستند؛ بدین صورت که:

واحد های غربی: ویو دریاچه
واحد های شمالی: ویو کوه
واحد های جنوبی: ویو جنگل چیتگر
واحد های شرقی: مجتمع تجاری طوبی
این ساختمان در قالب متراژ های ۱۱۵ متری، ۱۲۱ متری و ۱۲۳ متری ساخته شده اند که همه متراژ ها به صورت دو خواب می باشند.

 

 

دسترسی ها برج مسکونی ترنج:

از دسترسی های این برج که به عبور و مرور ساکنین کمک می کند می توان به دسترسی به بزرگراه حکیم، بزرگراه همت، بزرگراه آزادگان و بزرگراه تهران – کرج اشاره کرد.

هم چنین، آنچه که مشخص است، دسترسی آسان و سریع این برج به مجتمع تجاری طوبی است که تمام امکانات تجاری لازم را، برای ساکنین، فراهم می آرود.
دسترسی به پارک جنگلی چیتگر و مجتمع سرپوشیده آبی او پارک نیز، از امکانات تفریحی ای هستند که این برج، برای ساکنین خود دارد.
امکاناتی همچون آب نمای زیبا، آلاچیق، زمین بازی کودکان و زمین ورزشی، از امکاناتی هستند که در محوطه سازی این برج وجود دارند.

 

 

نکته ای که در مورد این برج مهم است، لابی مجهز، زیبا و بزرگ این برج است که اعلاوه بر لابی من ۲۴ ساعته، دارای سالن اجتماعات، سالن ورزشی، سالن کودک، سرویس بهداشتی و کافی شاپ می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دفتر 44758081

 

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze