پروژه زاگرس از تعاونی ابنیه همت

همانطور که می دانید منطقه 22 تهران و یا همان چیتگر، توجه سرمایه داران و خریداران بسیاری را به خود جلب کرده است. منطقه‌ای نوساز در تهران که دارای شهرک‌ها، برج‌های مدرن و پروژه‌های مسکونی جدید و مجهزی می‌باشد. از طرفی دولت به دلیل توسعه شهری و اینکه جمعیت تهران بسیار افزایش یافته بود، منطقه 22 تهران را با ساخت دریاچه مصنوعی چیتگر و انجام ساخت و ساز بسیار به بهره برداری رساند. پروژه‌های تجاری، اداری، مسکونی بسیاری در این منطقه به اجرا درآمد و این منطقه رونق زیادی پیدا کرد.

دریاچه چیتگر و احداث فضاهای سبز، آبشار، پارک‌های جنگلی و دوری از مرکز کلان شهر تهران، باعث آب و هوای بسیار عالی این منطقه شده است و همین امر یکی از دلایل مهم پر طرفدار بودن منطقه 22 تهران است. زمانی که ساخت و ساز در این قسمت از تهران رواج پیدا کرد، سازندگان، تعاونی‌های مسکن، و افرادی به صورت شخصی، اقدام به ساخت برج‌ها، واحدهای مسکونی و … کردند.

تعاونی ابنیه همت نیز یکی از این تعاونی‌ها بود که پروژه عظیم زاگرس را احداث کرد. یک پروژه تجاری مسکونی که در منطقه 22 تهران خوش درخشید و توسط تعاونی ابنیه همت به اجرا درآمد. این تعاونی خوشنام بوده و سابقه درخشانی دارد. از دیگر پروژه‌های این تعاونی معتبر، می‌توان به پروژه لکسون، پروژه فرزانگان، پروژه البرز و پروژه الوند اشاره کرد.

پروژه زاگرس از تعاونی ابنیه همت
پروژه زاگرس از تعاونی ابنیه همت در منطقه ۲۲ تهران

پروژه زاگرس در چه موقعیت مکانی قرار دارد و مشخصات آن چیست؟

این پروژه مسکونی در ضلع شرقی دریاچه چیتگر و در مجاورت محور چهار باغ قرار دارد و دارای محیطی خوش آب و هوا با دسترسی ایده آل در منطقه 22 است.

از مشخصات پروژه زاگرس می‌توان گفت که یک برج تجاری مسکونی بوده و دارای شرایط خوبی برای سرمایه گذاری و جذب مشتری است. این پروژه زمینی به وسعت 7000 مترمربع دارد و از 15 مترمربع تراکم تجاری و 60 مترمربع مسکونی برای هر یک از اعضای خود تعاونی، برخوردار است. این پروژه در قالب یک برج 16 طبقه که متشکل از 150 واحد می‌باشد و متراژ واحدهای آن به طور میانگین، 120 متر است. پروژه زاگرس به خاطر دسترسی سریع و آسان به بزرگراه‌های آزادگان، خرازی، و حکیم، دارای طرفداران بسیاری است و خوب است بدانید که امکانات پروژه زاگرس عبارتند از:

  • روف گاردن
  • آب نما
  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزش
  • پارکینگ
  • انباری
  • بالکن
  • ویو ابدی به سمت دریاچه چیتگر
  • قرار گرفتن در مجاورت مرکز خرید باملند

نحوه خرید و شرایط پرداخت برای واحدهای مسکونی پروژه زاگرس

این پروژه محبوب در منطقه 22 تهران، به صورت واریزی و امتیاز، قابل خریداری می‌باشد. انتقال امتیاز در دفتر تعاونی انجام می‌شود و در نهایت به شکل قطعی قابل انتقال به خریدار است. واریزی اعضای تعاونی ابنیه همت تا به حال 995 میلیون تومان بوده که 950 میلیون تومان آن صرف هزینه زمین، جواز و تراکم پروژه شده است. همچنین زمان تحویل پروژه به صورت تقریبی برای ساخت و تکمیل پروژه زاگرس، حدود 48 ماه برآورد شده است.

 

محل پروژه زاگرس از تعاونی ابنیه همت
محل پروژه زاگرس از تعاونی ابنیه همت در چیتگر

هزینه زمین و تراکم پروژه زاگرس چگونه است؟

این روزها که همه خریداران چه از تهران و چه سایر شهرها، متمرکز بر روی خرید از میان پروژه‌های مسکونی منطقه 22 شده‌اند. خوب است که شما هم اگر قصد سرمایه گذاری موفقی را در این منطقه دارید، اقدام به خرید واحد مسکونی از پروژه زاگرس کنید. تعاونی ابینه همت سابقه درخشانی را در تولید و ساخت پروژه‌های مسکونی دارد و شما برای مالکیت واحدهای این پروژه باید به صورت زیر عمل کنید:

3 دانگ معادل 60 متر مسکونی و 15 متر تجاری: در مجموع 950.000.000 میلیون تومان که تا آبان 99 مبلغ 000/000/675 میلیون تومان پرداخت شده است.

6 دانگ معادل 120 متر مسکونی و 30 متر تجاری: درمجموع مبلغ 1.900.000.000 میلیون تومان پرداختی دارد.

با تعاونی ابنیه همت بیشتر آشنا شوید

یکی از شناخته شده ترین و قدیمی‌ترین تعاونی‌های مسکن موجود در منطقه 22 تهران، تعاونی انبیه همت می‌باشد. به دلیل روزمه بسیار خوبی که این تعاونی در منطقه 22 تهران دارد، در زمان عضو گیری هر پژوه از این تعاونی، عضو گیری به سرعت به پایان می‌رسد و عده زیادی خواهان خرید واحدهای این پروژه هستند. از نمونه کار های شناخته شده و در حال ساخت تعاونی ابنیه همت در منطقه 22، می‌توان به پروژه لکسون، پروژه آسمان آبی، پروژه فرزانگان و … اشاره نمود. در نهایت باید بگوییم که پروژه زاگرس از تعاونی ابنیه همت، در قالب یک برج تجاری و مسکونی می‌باشد که توانسته با معیارهای خوبی همچون دسترسی عالی، خوش آب و هوا بودن، نزدیکی به دریاچه چیتگر و موقعیت مکانی منحصر به فرد، فروش بسیاری را در منطقه 22 تهران به خودش اختصاص دهد.

دسترسی به املاک پارسه 22
map
waze